Naše služby

antistresová obuv.cz

antistresová obuv.cz

Vítejte na e-shopu antistresová obuv.cz - e-shopu s pohodlnou a zdravotní obuví. 

Nabídka obuvi je určená pro všechny, kdo ocení příjemnou a celodenně nositelnou obuv, upřednostňují kvalitu nebo mají problémy s chodidly, např. haluxy a pod.

V našich podejnách se zdravotní obuví klademe nejvyšší důraz na komunikaci se zákazníkem, kterému odborný personál poradí s výběrem vhodné obuvi. 

Z našeho interního monitorování vyplývá, že většina zákaznic nemá dostatečné informace o možnostech výběru obuvi konkrétně pro každý typ chodidla a nakupuje obuv pouze podle estetických parametrů. Taková obuv bohužel většinou nesplňuje požadavek pohodlí ani vyspělých technologických inovací, nPŘ. ANTISTRESOVÁ obuv, boty pro široké nohy, střední šířky nohou, haluxové klouby a pod.

Proto nabízíme obuv šířek úzká, pohodlná - G, široká H

Všechny modely v oblasti haluxového kloubu jsou bezešvé a eliminují tlak na bolestivá místa

Naše firma s 25 letou historií bude poctěna, stanete-li se našimi věrnými zákazníky 

Zdravotní certifikované pantofle

Zdravotní certifikované pantofle

Naše zdravotní pantofle s koženou ortopedickou stélkou stélkou a celokoženým páskem jsou vyráběny v České republice v továrně zdravotní obuvi Jasný. Nabízí jedinečné pohodlí antistresové úpravy, která chrání celou Vaši páteř a klouby.Její předností jsou i zcela nadstandardní celokožené pásky, podšité též kůží, což zvyšuje komfortpro bosou nohu.

Pantofle se vyrábí ve variantě rovné nebo zejména u žen zvylých na podpatky vevariantě s klínkem v různých barevných provedení ve velikostech 35-42

zdravotní pantofle pro muže nabízíme ve velikostech 42-47

Tatoí obuv nese nejvyšší certifikát zdravotní obuvi

Luxusní značka CAPRICE

Luxusní značka CAPRICE

OBUV CAPRICE PŘINÁŠÍ DO SVĚTA MÓDY ELEGANTNÍ OBUV, KTEROU SI JISTĚ ZAMILUJETE. V OBUVI TÉTO ZNAČKY BUDE JEDNOZNAČNĚ OSOBNOSTÍ. STAČÍ SE PODÍVAT NA TRADIČNÍ A PŘESTO ELEGANTNÍ DESIGN OBUVI CAPRICE A ZARUČENĚ VÁS NAPROSTO UCHVÁTÍ. NABÍDKY BOTY CAPRICE JE OPRAVDU OHROMUJÍCÍ A I VY SI ZDE NA OBUVCAPRICE.CZ MŮŽETE VYBRAT TY OPRAVDU NEJLEPŠÍ MODELY TÉTO ZNAČKY. DRTIVÁ VĚTŠINA TÉTO OBUVI JE VYROBENA Z PRAVÉ KŮŽE A TAK SE Z KAŽDÉHO KOUSKU STÁVÁ UNIKÁT.

NA PRVNÍ POHLED SE MŮŽE DÁT, ŽE SE JEDNÁ O LUXUSNÍ ZNAČKU, ALE CENOVĚ TOMU TAK ROZHODNĚ NENÍ! MEZI PŘEDNÍ PRODUKTY PATŘÍ HLAVNĚ KOZAČKY KTERÉ JSOU K DOSTÁNÍ V KLASICKÝ PODKOLENNÍCH VARIANTÁCH NEBO I VE FORMĚ POLOKOZAČEK. JSOU PŘESNĚ TÍM TIPEM OBUVI, KTERÝ SI JEDNOU OBUJETE A UŽ JE NEBUDETE CHTÍT NIKDY SUNDAT! JAKO VĚTŠINA NĚMECKÝCH ZNAČEK, TAK I CAPRICE SI ZAKLÁDAJÍ HLAVNĚ NA KVALITĚ ZPRACOVÁNÍ. PODOBNĚ TOMU BÝVÁ U JEJÍ KONKURENČNÍ ZNAČKY, JAKO JE NAPŘÍKLAD TAMARIS. JSOU TOTIŽ TAKÉ ŠPIČKOVĚ ZPRACOVANÝM DRUHEM OBUVI, A PROTO SPOLU S CAPRICE HODNĚ SOUPEŘÍ. 

 

Youtube video Caprice, Tamaris

Obuv Softwaves

Obuv Softwaves

Obuv značky SOFTWAVES je vybavena prodyšnou vložkou na polyuretanové bázi. Jejím vnitřkem jsou vedeny kanálky ve tvaru vlnky, které usnadňují cirkulaci vzduchu a odvádějí vlhkost – nohy tak zůstávají suché.

Jak říká sám název “SOFTWAVES” – měkké vlnky vám při chůzi jemně masírují chodidla.
 
Obuv SOFTWAVES je vyráběna v komfortní šířkové kategorii G. Vnitřek boty je tak dostatečně prostorný a nedochází k deformaci nohy ani prstů. K pocitu pohodlí přispívají i podešve vyrobené z odolných lehkých a pružných materiálů s protiskluzovou úpravou.

IMBOX ipregnašní stroj

IMBOX ipregnašní stroj

Smyslem  této novinky je zejména zdravotně nezávadné profesionální naimpregnování nově zakoupené nebo opravené obuvi přímo v prodejně. Základní vlastností přístroje iMBOX je jeho zdravotní nezávadnost díky dokonalé filtraci a recyklaci, to vše v kombinaci s vysokou jakostí profesionálního ošetření obuvi. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info