Tamaris kotníková obuv T 673

Tamaris kotníková obuv T 673

AKCE

Dámská kotníčková obuvDesignová, kotníčková obuv se zapínáním na zip a funkční, jemnou sponou vhodná ke kalhotám i sukni na středním podpatku. Výška podpatku je cca 5,3 cm. Povrchový materiál bot tvoří kombinace broušené kůže a syntetiky, podšívku pak kombinace textilu a syntetiky a stélka je textilní, vyměkčená a vyplněná paměťovou pěnou se systémem TOUCH IT, tudíž se naprosto přizbůsobí chodidlu zákazníka a tím působí kladně na funkci svalu chodidla. Podešev je syntetická. Ozdobte se těmito botami.Značka Tamaris je na našem trhu velmi populární nejen pro vždy trendový design obuvi, ale také pro pohodlí, které přináší. Tuto značku tvoří logo "Vytváříme módu" a v klasickém pojetí je tvrzení tohoto německého výrobce pravdivé. Obuv Tamaris se mezi ostatními značkami vyjímá svou bezprostřední reakcí na světové trendy, kvalitou, pohodlím a v neposlední řadě svou příjatelnou cenou.

1590 Kč s DPH

2490 Kč s DPH Sleva 900 Kč

Výrobce: Tamaris

Dámská kotníčková obuv

Designová, kotníčková obuv se zapínáním na zip a funkční, jemnou sponou vhodná ke kalhotám i sukni na středním podpatku. Výška podpatku je cca 5,3 cm. Povrchový materiál bot tvoří kombinace broušené kůže a syntetiky, podšívku pak kombinace textilu a syntetiky a stélka je textilní, vyměkčená a vyplněná paměťovou pěnou se systémem TOUCH IT, tudíž se naprosto přizbůsobí chodidlu zákazníka a tím působí kladně na funkci svalu chodidla. Podešev je syntetická. Ozdobte se těmito botami.

Značka Tamaris je na našem trhu velmi populární nejen pro vždy trendový design obuvi, ale také pro pohodlí, které přináší. Tuto značku tvoří logo "Vytváříme módu" a v klasickém pojetí je tvrzení tohoto německého výrobce pravdivé. Obuv Tamaris se mezi ostatními značkami vyjímá svou bezprostřední reakcí na světové trendy, kvalitou, pohodlím a v neposlední řadě svou příjatelnou cenou. 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info