Zdravotní pantofle Jasný Tmavě modré

Zdravotní pantofle Jasný Tmavě modré

Pantofle klasického střihu nyní v nejvyšší kvalitě Classic PREMIUM!Dvoupáskové pantofle jsou nyní v modernějším a lepším provedení.Svrchní díl je z hovězí kůže nejvyšší kvality, která se vyznačuje vysokou pevností a odolností a také barevnou stálostí. Při výrobě klademe důraz na precizní zpracování.-zapínání na dva pásky s kovovými přezkami-anatomicky tvarovaná, měkčená korková stélka potažená kůží s podporou podélné i příčné klenby-protiskluzové podeševe, jsou pevné a odolné tak, aby vydržely dlouhodobou venkovní zátěž a rychle se neobrušovaly tak jak to bývá u levné obuvi-obuv je vhodná na doma i na ven, aby Vám však obuv dlouho sloužila ji není vhodné nosit do deště a mokrého prostředíCERTIFIKOVANÁ OBUV.Pantofle jsou vhodné na středně široká až široká chodidla .

1490 Kč s DPH

Pantofle klasického střihu nyní v nejvyšší kvalitě Classic PREMIUM!

Dvoupáskové pantofle jsou nyní v modernějším a lepším provedení.

Svrchní díl je z hovězí kůže nejvyšší kvality, která se vyznačuje vysokou pevností a odolností a také barevnou stálostí. Při výrobě klademe důraz na precizní zpracování.

-zapínání na dva pásky s kovovými přezkami
-anatomicky tvarovaná, měkčená korková stélka potažená kůží s podporou podélné i příčné klenby
-protiskluzové podeševe, jsou pevné a odolné tak, aby vydržely dlouhodobou venkovní zátěž a rychle se neobrušovaly tak jak to bývá u levné obuvi

-obuv je vhodná na doma i na ven, aby Vám však obuv dlouho sloužila ji není vhodné nosit do deště a mokrého prostředí
CERTIFIKOVANÁ OBUV

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info